„Google“ ir „Yahoo“ perėjimas prie griežtesnių el. pašto standartų pasirodė esąs netikėtas šiam Armėnijos startuoliui

„EasyDMARC“, B2B SaaS startuolis iš Armėnijos, siekiantis supaprastinti el. pašto saugumą ir autentifikavimą, pranešė surinkusi 20 mln. USD per A serijos etapą, kuriam vadovauja Niujorke įsikūrusi „Radian Capital“.

DMARC yra techninis standartas, skirtas apsaugoti el. laiškų siuntėjus ir gavėjus nuo šiukšlių, klastojimo ir sukčiavimo. Šis „Domenu pagrįstas pranešimų autentifikavimas, ataskaitų teikimas ir atitiktis“ išliko šiek tiek neaiškus, jei svarbu, standartas iki 2023 m. spalio mėn., kai „Google“ ir „Yahoo! teigė, kad nuo šių metų tai bus privaloma masiniams el. pašto siuntėjams.

Nuo DMARC sukūrimo 2012 m. daugelis pagrindinių el. pašto paslaugų teikėjų įsipareigojo įdiegti masinių el. pašto siuntėjų protokolą, tačiau daugelis įmonių dar neįdiegė jo savo sistemose. Nuo tada, kai 2018 m., Gerasimas Hovhannisjanas ir Avagas Arakelyanas, „EasyDMARC“ įkūrė daugiau nei 83 000 klientų daugiau nei 130 šalių, išnaudojo pagreitį.

Akivaizdu, kad standarto įgyvendinimas padėjo startuoliui rinkti lėšas.

Hovhannisyan pasakojo „TechCrunch“, kad finansavimo ciklas susiklostė gana lengvai po „Google“ pranešimo: „Sulaukėme investuotojų susidomėjimo. Su mumis pradėjo kalbėti daugiau nei 40 rizikos kapitalo įmonių, o šį kovą gavome daug terminų lapų. Labiausiai su Radianu bendradarbiavome darbo ir kultūros klausimais ir atlikome deramą jų patikrinimą. Mes naudosime jų tinklus, kad padėtume mums augti JAV ir visame pasaulyje“, – pridūrė Hovhannisyanas.

Tiesa, startuolis tikrai turi konkurentų: „Valimail“ (surinko 84 mln. USD), „ProofPoint“ ir „Minecast“ (surinko 90,2 mln. USD) taip pat teikia elektroninio pašto saugos ir autentifikavimo paslaugas.

Tačiau, kaip sakė Hovhannisyan: „Kaip rodo pavadinimas, mūsų sprendimas yra lengvas. Svarbu tai, kad klientai sako, kad tai lengva; jie gauna ramybę. Jiems nereikia specialių žinių, kad įgyvendintų mūsų sprendimą.

Hovhanisyan idėją įmonei sugalvojo 2016 m., išnagrinėjęs rimtos el. pašto sukčiavimo atakos prieš kelių milijardų dolerių vertės įmonę pasekmes. Jis pažvelgė į naujausias el. pašto saugos technologijas ir, nors buvo įvairių sprendimų, nė vienas iš DMARC protokolo neįtraukė į tai, ką įmonėms būtų gana paprasta naudoti. Taigi kartu su įkūrėju Arakelyan 2018 m. jis įkūrė startuolį, kad išspręstų šią problemą.

Bus parengta daugiau standartų, kurie bus dar naudingesni EasyDMARC.

Mokėjimo kortelių pramonės duomenų saugos standartas (PCI DSS) yra saugumo standartų rinkinys, skirtas užtikrinti, kad visos įmonės, kurios priima, apdoroja, saugo ar perduoda kredito kortelių informaciją, išlaikytų saugią aplinką. Nuo kitų metų kovo visos „fintech“ įmonės turės naudoti PCI DSS standartą – tai taip pat naudinga EasyDMARC.

Finansavimo ciklas taip pat pabrėžia didėjantį Armėnijos startuolių ekosistemos pagreitį, kuris sulaukė pasaulinių investuotojų dėmesio. Armėnija, turinti apie 3 milijonus gyventojų, nėra didelė rinka, todėl startuoliai iš karto tampa tarptautiniu mastu. Tai padeda tai, kad šalis turi ilgą technologijų inovacijų istoriją ir yra vienas iš penkių geriausių mokslinių tyrimų centrų buvusioje SSRS. Žymios vietinės įmonės yra vienaragiai Picsart ir ServiceTitan.

Komentuodama finansavimo etapą, „Radian Capital“ direktorė Dana Sadovnic pareiškime sakė: „EasyDMARC yra pasirengusi pasinaudoti didžiulėmis ir beveik neišnaudotomis rinkos galimybėmis, kurias paskatino kartos „Google“ ir „Yahoo“ reguliavimo pranešimai ir didėjančios sukčiavimo atakos.

Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės - Pranešimai spaudai