„Boox Palma 2“: puiki maža el. skaitytuvas su didesniais užmojais

„Boox Palma 2“: puiki maža el. skaitytuvas su didesniais užmojais


Palma yra keistas produktas. Tai mažas elektroninis skaitytuvas, turintis daug didesnių programėlių ambicijų. Savo svetainėje „Boox“ gaminį apibūdina kaip „neblaškantį įrenginį, leidžiantį susikoncentruoti tiksliai tarp technologijų ir gyvenimo“.

Daugeliu atžvilgių atrodo, kad bendrovės ambicijos atspindi „Light Phone“ ambicijas, sukurdamos antrinį įrenginį, skirtą pašalinti jus nuo jūsų išmaniajame telefone įmontuotų trukdžių. Tai pakankamai gražus jausmas, nuo kurio daugelis iš mūsų neabejotinai gali atsilikti, patyrę dar vienus giliai poliarizuojančius JAV prezidento rinkimus per socialinės žiniasklaidos objektyvą.

Tačiau tai, kas yra „blaškymas“, palyginti su esmine funkcija, yra labai subjektyvu. Sekundei grįžę prie „Light Phone“ matome produktą, kuris buvo sąmoningai išleistas su ribotu funkcijų rinkiniu, kad vėliau būtų pristatytos naujos funkcijos, kurios iš pradžių buvo laikomos „neesminėmis“.

Ar gerai, ar blogiau, mes pasikliaujame savo mažais kišeniniais komunikatoriais beveik visuose savo gyvenimo aspektuose. Priklausomybės ir išsiblaškymo mažinimas yra drąsūs tikslai, tačiau atimti iš vartotojų tikrai naudingas funkcijas gali būti priešinga.

Palma prasideda ne nuo tos pačios funkcinio minimalizmo vietos – bent jau ne iki galo. Yra tam tikrų apribojimų, kuriuos tiesiogiai gamina gaminys dėl e-popieriaus ekrano pobūdžio. Yra tam tikrų funkcijų, kurios geriau veikia naudojant technologiją, pavyzdžiui, skaitymas, tačiau jai trūksta didžiulio universalumo, palyginti su standartiniu išmaniojo telefono / planšetinio kompiuterio ekranu.

Vaizdo kreditai:Brianas Šileris

Tačiau įrenginyje veikia „Android“ (nors ir atsilieka keliomis kartomis) ir jis turi prieigą prie „Play“ parduotuvės. Turi kamerą, mikrofoną, garsiakalbius ir Bluetooth ryšį. „Palma 2“ turi patobulintą aštuonių branduolių procesorių, o privatumą suteikia pirštų atspaudų skaitytuvas.

Įdomūs pasirinkimai, ką įdėti ir ką palikti, leidžia jaustis kaip PDA su tapatybės krize: keista plataus vartojimo elektroninė chimera, kuri nėra visiškai tikra, kuo ji nori būti užaugusi. Kaip paaiškėjo, tai yra linksmybių dalis.

Žaisdamas su „Palma 2“ atsitrenkiau į keletą netikėtų „kiškio skylių“, įskaitant „Reddit“ gijas, kuriose žmonės aptaria, kaip įrenginyje naudoti užpakalinių durų funkcionalumą. Pavyzdžiui, yra „microSD“ lizdas plečiamai atminčiai, bet ne SIM kortelei. Tai reiškia, kad nepaisant mikrofonų, garsiakalbių ir Bluetooth, jis nėra specialiai sukurtas skambinti.

Todėl žmonės diskutuoja, ar „WhatsApp“ balso funkcija gali būti naudojama kaip išeitis. Nėra GPS, kuris suteikia kibosh žemėlapių funkcijoms, bet kaip apie įtaisą, kuris tai daro? Tai daug darbo už palyginti nedidelį atlygį, tačiau visada yra vilčių pamatyti, kaip technologiniai apribojimai skatina sumanias vartotojų naujoves.

Vaizdo kreditai:Brianas Šileris

Tiesa, „Palma 2“ naudoju tik neilgai, tačiau esu linkęs patekti į vartotojų stovyklą, kuri galvoja apie įrenginį kaip apie gryną el. skaitytuvą. Jame yra daug tų funkcijų, įskaitant ePaper, kuris žymiai palengvina akis (ir miego grafiką) ir prailgina baterijos veikimo laiką daug ilgiau nei gali vidutinis išmanusis telefonas.

Naujasis procesorius prideda „Palma“ užtrauktuką ir pašalina erzinantį ankstesnės kartos delsą. Nepaisant to, gaminiui vis dar trukdo „ePaper“ atnaujinimo apribojimai. Jei „Boox“ sukurtų „Palma“ versiją, kuri būtų tikras elektroninis skaitytuvas, be daugelio galimai pašalinių funkcijų ir pristatytų ją už mažesnę kainą, galėčiau pamatyti, kaip šie dalykai nukrenta iš lentynos.

Vaizdo kreditai:Brianas Šileris

Tik pažadas, kad skaitytojas yra pakankamai plonas, kad jį būtų galima nešiotis kišenėje, greičiausiai pritrauks daug dėmesio. Sugaišau daugiau laiko nei man rūpi paminėti bandydamas nuspręsti, ar pasiimti savo Kindle su savimi į ilgą kelionę traukiniu, nes žinodamas, kad tai reikštų nepatogiai nešiotis įrenginį visą likusį vakarą ir galbūt palikti jį tamsoje. kampe.

„Boox“ sukuria puikių elektroninių skaitytuvų, o „Palma“ tinka. Tai puiki aparatinė įranga su 300 ppi ekranu ir tvirta priekine šviesa, skirta skaityti lovoje. Kita vertus, 280 USD prašomą kainą sunku pateisinti, nebent planuojate naudoti daugumą kitų funkcijų.



Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita - Nuotekų valymo įrenginiai - Teniso treniruotės - Pranešimai spaudai -